суббота, 13 апреля 2013 г.

Тиждень дитячої та юнацької книги!

                                                                     

     Українська література упродовж століть зазнавала тяжких поневірянь.Її шлях до сердець українських людей не був вистелений пелюстками троянд. Але вона вперто долала всі перешкоди, прямуючи через терни - до зірок!

    І саме тому для кращої популяризації української книги в Баранівській районній бібліотеці в рамках Тижня дитячої та юнацької книги було проведено День нової книги: "Знай і шануй українську книгу", який включав у себе книжкову виставку:"Сторінки відкриває нова книга", анкетування: "Твої смаки й уподобання", інформіну:"На хвилинку, зупинись: нові книги подивись".

    Книги, які було відібрано для інформіни, надзвичайно особливі. Вони присвячені дослідженню одного з найважливіших періодів національної історії - виникненню козацтва, становленню Української козацької республіки, без якої не змогла б відбутися Україна, як незалежна суверенна держава. Багато в цих книгах сторінок героїчних, постатей величних, звитяжних, якими ми вправі гордитися, приклад яких наслідувати, память про яких свято берегти.

     Для огляду літератури:"Нові книги України",було відібрано твори найпопулярніших сучасних українських письменників, таких як: Ірен Роздобудько, Ліни Костенко, Марини та Сергія Дяченків, Марії Матіос, Нати Ігнатової та багатьох інших. Присутні із цікавістю слухали короткі розповіді про нові книги, про сучасність і сучасників, про мозаїку життя українського суспільства перетину ХХ - ХХ1 століть. Багато із оглядових книг було взято читачами бібліотеки.

     В дитячому відділі в рамках Тижня проведено Дні ювілярів "Читаємо для душі". Для учнів 4-х класів проведено "Конкурс знавців творчості української письменниці Наталії Забіли"; для читачів 5-6 класів проведено поетичну подорож по творчості М.Пришвіна; для читачів 7-9 класів проведено літературну годину:"Світе тихий, краю милий,моя Україно" по творчості Т.Г.Шевченка.

     На закриття тижня дитячої книги було проведено свято "Книги читати- усе знати",в якому прийняли участь читачі - учні 4-9 класів.На цьому святі було проведено літературні вікторини, конкурси, літературна гра"Розумники і розумниці" на знання літературних казок, загадки і прислівя про книги. Учасникам свята дуже сподобалась сценка про книгу і правила поводження з нею. А на закінчення свята активні учасники одержали подарунки.

2 комментария:

  1. Гарна робота, але хочеться побачити особистості - і знані, і не знані. Ми говорили про особистий підхід до постів, не забувайте

    ОтветитьУдалить
  2. http://bibliomalin.blogspot.com - Тримайте естафету-нагороду "Вітрила мрій" і попутного вітру.

    ОтветитьУдалить