среда, 20 марта 2013 г.

Перші кроки….


Привіт, друзі
Я сьогодні створила свій блог, для того, щоб мати змогу частіше спілкуватися з вами. Приїхавши на курси, я дізналася багато цікавого,познайомилася з новими людьми. Життя в мене було одноманітне, поки я не дізналася про блоги. В мене зараз дуже дивне відчуття - відчуття чогось нового і дуже цікавого, це - як новій світ. Зробивши перші кроки у блогосфері, які давалися мені дуже тяжко, все таки я йду до своєї мети і надіюся на ваше розуміння, підтримку і допомогу. Залишайте коментарі, висловлюйте свої думки. Заздалегідь вдячна вам, мої любі друзі. Завжди Ваш – Бібліотекар.

9 комментариев:

 1. Якщо чогось дуже сильно хочеш - обов'язково отримаєш! Правда є один секрет: потрібно не тільки хотіти, а й докладати зусиль. Я вірю в Вас, вірю у Ваші сили й талант! Щасти!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую Вам, що вірите в мене

   Удалить
  2. Є приказка: "Бог дає нам все , і за це ми розраховуємось своїми трудами"...

   Удалить
 2. Ви просто молодець, що вирішили попробувати щось нове. Бажаю успіхів, всього найкращого)))

  ОтветитьУдалить
 3. Успіхів, натхнення, здійснення мрій!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Щиро дякую!Мрії обовязково здійснюються,якщо до цього докласти зусиль,бажання і натхнення.

   Удалить
 4. Свої вітання вам шле блог "Бібліовіконце Олевщини" з почином.Початок завжди складний і незрозумілий, а далі втягуєшся і хочеться більше і більше. З кожним кроком у вас буде краще і краще, ми це пройшли. Творчих злетів та необмежену кількість прихильників блогу.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Щиро дякую!Сподіваюсь на вашу підтримку.Буду у Вас вчитися,переймати досвід.

   Удалить